Skladba pokojů

Skladba pokojů

Zde naleznete přehled dvoulůžkových, třílůžkových pokojů a apartmánů rodinného typu, které nabízíme k ubytování.
Celková kapacita penzionu je 23 osob. (Na požádání je možné zajistit ubytování až pro 38 osob)
Uzavřený dvůr penzionu je ideální pro rodiny s dětmi.

wifi připojení

Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny sociálním zařízením, kabelovou televizí a možností Wi-fi připojení. Součástí penzionu je také vybavená kuchyňka, která je klientům plně k dispozici.

Pokoj 1

Dvoulůžkový pokoj s koupelnou, wc, televizí a balkonem.

ubytování Vracov - pokoj 1
ubytování Vracov - pokoj 1

Pokoj 2

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, která má formu pevného lůžka. Pokoj je dále vybaven televizí a koupelnou s wc. Je situován do hlavní ulice.

pokoj - ubytování Vracov

Apartmán 3

Apartmán je vhodný například pro rodinu s dětmi či pro dva samostatné páry. Velká místnost apartmánu je vybavena jednou manželskou postelí, rozkládací pohovkou, na které je možnost spaní pro další dvě osoby. V této místnosti se nachází také malé posezení a televize. Druhá menší místnost apartmánu je uzpůsobena spaní pro dvě osoby na dvou samostatných postelích. Apartmán je vybavem koupelnou s WC a je situován do ulice s krásným výhledem. Plná kapacita apartmánu je 6 osob.

apartmán - ubytování Vracov

Pokoj 4

Dvoulůžkový pokoj s možností přístýlky ve formě pevného lůžka. Pokoj je vybaven koupelnou s WC a televizí. Pokoj je situován do ulice.

pokoj - ubytování Slovácko
pokoj - ubytování Slovácko
pokoj - ubytování Slovácko
pokoj - ubytování Slovácko

Pokoj 5

Je dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky ve formě pevného lůžka. Pokoj je vybaven koupelnou s wc a také televizí.

pokoj - ubytování Slovácko
pokoj - ubytování Slovácko

Apartmán 6

Apartmán číslo 6 se skládá z třech samostatných místností, chodby a koupelny s WC a vanou. Je vhodný například pro rodinu s dětmi. V apartmánu se nachází dvě samostatné ložnice s balkonem a jedna větší místnost s rozkládací pohovnou, na které je možnost spaní pro další dvě osoby. Pokoj je vybaven malým posezením a také televizí. Apartmán je situován do dvora.